Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miss Polonia 2010: Agnieszka Stępień wygrała na Lubelszczyźnie (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez widz, 30 maja 2010 r. o 15:53
caly ten konkurs to wielkie znajomosci ! ale naszczescie na cwiercfinalach w warszawie juz ich nie bedzie, zobaczymy wtedy jak sobie poradza dziewczyny tj. 1 i 2 wicemiss, bo co do miss nie mam zadnych watpliwosci i zycze jej powodzenia, podobnie jak dziewczynom z dzikimi kartami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aparat na zebach zero usmiech to ma byc miss foto a gdzie miss foto z polfinaul nagle fotoreporterom zmienil sie gust jak to mozliwe zeby dziewczyna z aparatem zostala dopuszczona do wyborow to dotyczy tatulazy i.t.p szanowna komisjo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.ladiesbook.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, miałam ogromną przyjemność malowac dziewczyny zarówno do pólfinałów jak i finałów tegorocznych wyborów i muszę przyznać, ze każda z nich była piękna i niepowtarzalna. Kazda z dziewcznyn była sympatyczna, nie było wsród nich żadnej negatywnej rywalizacji. Miło było patrzeć jak ze sobą współpracują i się wspierają. 3mam kciuki za każdą z nich - mam nadzieję,ze dziewczyny z "zielonymi kartami" wykorzystają swoją szansę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widz napisał:
aparat na zebach zero usmiech to ma byc miss foto a gdzie miss foto z polfinaul nagle fotoreporterom zmienil sie gust jak to mozliwe zeby dziewczyna z aparatem zostala dopuszczona do wyborow to dotyczy tatulazy i.t.p szanowna komisjo .
widac jasno że poziom słaby, oj słaby. widac że brali wszystko jak leci, wygląd nie miał znaczenia (może było mniej kandydatek niz miejsc?) to by wyjasniało aparaty i tatuaże na scenie... poza tym na każdym byle jakim przystanku znajdzie się 10 ładniejszych dziewczyn z taką róznicą że żadna z nich nie szuka sponsorów na takich wyborach. poza tym wydawało mi się że to są 'dzikie' a nie zielone karty..? hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka dziewczat bylo naprawde ladnych szanowna nikol np. nr. 9 5 11 12 to sa kandydatki ktore powinny reprezentowac nasz region .pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie macie pojecia o czym piszecie.... jakie znajomosci... tytul;y komplementarne nie mogly sie powtarzac poza tym ..... najpierw wystartujcie a potem piszcie... a ty nicole widze ze nie masz co robic pewnie siedziesz w domu przed komputerem calymi dniami, jedzac chipsy i tyjac i nie wiesz co masz ze soba zrobic, najpierw wystartuj a potem mow co jest poziomem a co nie, pewnie Ty go zdecydowanie podwyzszysz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...